درباره ما

در مورد هدف و مأموریت کارآوی

معرفی

انتخاب و یافتن شغل مناسب دغدغه بسیاری از دانشجویان، علی‌الخصوص افرادی که فارغ‌التحصیل شده و یا در آستانه فارغ‌التحصیلی هستند، می‌باشد. همچنین، دانشجویان در دوره تحصیل خود غالبا تحت آموزش های تئوری بوده و برای ورود به بازار کار و انتخاب مسیر شغلی خود، نیاز به آشنایی با محیط‌های کاری مختلف را دارند. از سویی دیگر، سازمان ها و شرکت ها نیز همواره علاقه مند هستند تا بهترین نیروی انسانی را از نظر دانش فنی و مهارتی در اختیار داشته باشند و این مسئله، یعنی داشتن نیروی انسانی بااستعداد و توانمند، یکی از نیازهای اصلی آن ها محسوب می شود.

از این رو، باشگاه مهارت و اشتغال دانشگاه صنعتی امیرکبیر با هدف ایجاد بستری جهت تسهیل فرایند کاریابی برای دانشجویان و فارغ التحصیلان، سامانه ای تحت عنوان سامانه کاراوی (Karaway) را راه-اندازی نموده است. این بستر در قالب یک وبسایت، خدمات خود را ارائه می نماید و در نقش یک تسهیل گر، کارجویان و کارفرمایان را به منظور رفع نیازهای شغلی، به یکدیگر نزدیک می کند.

خدمات

همان طور که اشاره شد، کاراوی را می توان یک وبسایت با هدف ارائه خدمات کاریابی و استخدام تعریف کرد. مخاطبان کاراوی در دو دسته کارجویان و کارفرمایان قرار می گیرند.

 • - کارجویان که اغلب دانشجویان و فارغ التحصیلان هستند با مراجعه به این سایت و ایجاد حساب کاربری، می توانند فرصت های شغلی مختلف را با شرایط و ویژگی های هر یک، مشاهده کنند و نسبت به ارسال رزومه برای هر یک از آن ها اقدام نمایند. علاوه بر فرصت های شغلی، افراد می توانند از اطلاعیه های مربوط به امریه و کارآموزی باخبر شده و درخواست خود را از طریق سایت، برای شرکت های مربوطه ارسال نمایند.
 • - کارفرمایان نیز با ایجاد یک حساب کاربری ویژه کارفرمایان می توانند از خدمات سایت استفاده کنند. آن ها می توانند با هدف افزایش بهره وری سازمان، نیروی انسانی کارآمد و بااستعداد را از میان دانشجویان و فارغ التحصیلان توانمند جذب نمایند. این کار با ایجاد آگهی های شغلی در قالب های استخدام، کارآموزی و امریه انجام می پذیرد.

 

مزایای کاراوی

 • - شبکه سازی و تسهیل ارتباط میان صنعت و دانشگاه
 • - داشتن بستری مناسب برای ایجاد آگهی های شغلی و تبلیغ آن ها برای کارفرمایان
 • - امکان جذب نیروی متخصص و بااستعداد از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی امیرکبیر و سایر دانشگاه‌ها
 • - امکان مشاهده فرصت های شغلی متفاوت و دسترسی به آن ها برای کارجویان
 • - امکان دسترسی به فرصت های کارآموزی و امریه

 

به ما بپیوندید

 • ثبت آگهی شغلی

  صاحبان مشاغل می توانند با ثبت نام و ثبت آگهی های شغلی از فرصت استخدام دانش آموختگان دانشگاه های برتر کشور بهره مند شوند

   

  ثبت نام

 • ارسال رزومه

  کارآوی محیطی را برای دانش آموختگان فراهم کرده تا فرصت دیده شدن و جذب توسط صنایع برتر کشور را داشته باشند

   

  ثبت نام

 

 

 

درباره کارآوی

در نگاه اول دانشگاه محل توسعه و بسط علم و دانش است، اما در روزگار ما توجه به کسب مهارت‌های فنی و مهندسی در کنار این دانش‌ها امری ضروری و اجتناب ناپذیر است. در کنار آزمایشگاه‌های متعدد و گذراندن دوره‌های علمی و کارگاهی در دانشگاه‌ها که بخشی از فرآیندهای کسب مهارت را فراهم می‌آورند، توسعه روزافزون و سریع فناوری‌ها و تنوع تجهیزات و دستگاه‌های پیشرفته تولیدی و تحقیقاتی در صنایع، لزوم به کارگیری روش‌های متنوع برای ارتقاء سطح مهارت دانشجویان را ضروری می‌سازد